Česká republika

(Čeština)

Společnost J.P. PLAST, s.r.o., byla založena v roce 1992 a již od svého vzniku představuje progresivně se rozvíjející firmu s moderním technologickým zázemím a vlastními vývojovými kapacitami pro výrobu a zpracování plastů technologií vyfukování i vystřikování.

Nosnou část produkce tvoří standardní obaly o objemu 1 – 220 l představující hlavní podíl výrobní kapacity. Další, neméně důležitou část výrobního programu tvoří zakázková výroba technických výlisků a výrobků např. z oblasti polygrafie, hračkářství, domácí a zahradní techniky, dětských bezpečnostních prvků, dopravního značení a dalších oborů. Nepřehlédnutelnou a vysoce sofistikovanou oblast výroby reprezentují dodávky pro automobilový průmysl.

Ve všech výše uvedených oblastech jsme připraveni vám nabídnout profesionální pomoc v jakékoliv fázi dodávek plastových dílů – od návrhu designu přes technická řešení výrobků či forem, certifikace, měření, vzorkování až po finální výrobu, kompletaci a expedici výrobků. Kvalitu námi poskytovaných služeb můžeme doložit partnerstvím s řadou renomovaných společností.

Slovenská republika

(Čeština)

Společnost J.P. PLAST Slovakia s.r.o. vznikla v roce 1994 se zaměřením na výrobu plastových obalů od nejmenších objemů až po 20litrové kanystry a technické díly technologií vyfukování.

Od roku 2006 je společnost stoprocentně vlastněna českou firmou J.P. PLAST, s.r.o. se sídlem v Kyjově a společným vrcholovým řízením. Spojení obou společností posílilo výrobní, obchodní a finanční pozici celé skupiny JPPlast, což umožnilo její rozvoj a realizaci dalších strategických záměrů.

Zlom v rozvoji firmy přineslo rozhodnutí doplnit výrobní program o technologii zpracování plastů vstřikováním. V roce 2011 prošla společnost procesem restrukturalizace, a to přesunem výroby vyfukovaných obalů do provozu v České republice. Od roku 2012 jsou výrobní programy obou společností rozděleny podle technologií zpracování plastů. Výroba ve slovenské pobočce je navíc doplněna o montážní linky umožňující kompletaci jednotlivých komponentů.

Pod svou práci se rádi a s hrdostí podepíšeme.